Choď na obsah Choď na menu
 


 

Ashley o Mary-Kate

"Je so mnou vždy, keď ju najviac potrebujem. Staráme sa jedna o druhú. Môžem sa na ňu stopercentne spoľahnúť, je to moja najlepšia kamarátka!"

O POPULARITE
"Myslím, že zrovna nám dvom úspech do hlavy moc nestúpol. Sme naňho odmalička zvyknuté, a preto stále stojíme nohami pevne na zemi."

O CHLAPCOCH
"Ako by mal vyzerať môj ideálny chalan? Dobrá povaha, priemerná postava, pekný z tváre. Ale chalani budú stále len chalani! Rodina u mňa vždy bude na prvom mieste!"

O BUDÚCNOSTI
"Herectvo fakt zbožňujem, ale do budúcnosti by som tiež chcela zkúsiť prácu za kamerou. Už sme skúsili produkciu a poviem vám, je to pekná fuška!"

Obrázok

Mary-Kate o Ashley

"Príde mi, že je Ashley úplne iná než ja. Je o dve minúty staršia, vyššia, má dlhšie vlasy a naviac má úplne rozdielnu povahu. Ja som napríklad väčšia trémistka než ona."

O SÚRODENECKÝCH HÁDKACH
"Jasné že sa do seba tiež niekedy pustíme, i keď teraz už asi jedine kvôli oblečeniu alebo kvôli topánkam. Ale nikdy to neni nič vážneho."

O CHLAPCOCH
"Čo sa týka chlapcov, máme s Ashley úplne iný vkus. Zatiaľ čo ona letí na krásavcov, mne na vzhlade moc nezáleží. Dôležité je, aby bol dobrý a múdry."

O HERECTVE
"Najlepšie na herectve je, že spoznávaš veľa zaujímavých ľudí a veľa cestuješ. A ktorých hercov mám rada? Napríklad Meg Ryan, Sandru Bullock, Brada Pitta, Gwyneth Paltrow alebo Drew Barrymore."

O HOLLYWOODSKÝCH VEČIERKOCH
"Na večierky chodím jedine v prípade, že tam poznám aspoň pár ľudí. Čo by som tam inak robila, keby som sa nemala s kým rozprávať? To by nebola žiadna zábava!"

Obrázok

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.